Reklama na pojazdach

Projektujemy grafikę oraz oklejamy samochody. Gwarantujemy najwyższej jakości folię o podwyższonej odporności na czynniki zewnętrzne w tym UV oraz wydruk bez nieestetycznego efektu paskowania. Co istotne, zastosowaną folię można w każdej chwili ściągnąć i nie uszkadzając lakieru, przywrócić pojazdowi jego dawny wygląd, bądź też zaaplikować zupełnie nowy projekt.
Dodatkowo istnieje możliwość wykonania nadruku na folii magnetycznej w wyniku czego będzie możliwość samodzielnego i wielokrotnego montażu i demontażu reklamy na pojeździe w zależności od zaistniałych okoliczności.

Tags: pojazdy | przyczepy | oklejanie

Gadżety reklamowe

– długopisy aluminiowe z grawerem

– torby materiałowe

– pendrive z opakowaniu jednostkowym

– kubki z nadrukiem

– teczki z nadrukiem

Tags: długopisy | teczki | gadżety

Litery 3D ze styroduru

Logo wykonane z plotowanego styroduru, nadaje się do wewnętrznego jak i zewnętrznego użycia. Litery ze styroduru mogą być malowane w dowolnym kolorze. Używamy najwyższej światowej jakości farb natryskowych. Korzystamy z palety kolorów RAL co pozwala na uzyskanie setki kolorów i odcieni do wyboru.

Tags: litery | styrodur | przestrzenne

Przyciemnianie szyb

Szyby przyciemnione folią UV, która zapobiega nadmiernemu nagrzaniu wnętrza lokalu. Takie rozwiązanie pomaga zredukować koszt energii elektrycznej. Folie anty UV zaprojektowane są z myślą o maksymalnej redukcji szkodliwego promieniowania UV. Zatrzymuje ona 99% padającego na nią promieniowania ultrafioletowego (główny nośnik ciepła i przyczyna nagrzewania się lokalu). Jest przeźroczysta, więc w żadnym przypadku nie utrudniają oglądania ekspozycji z żadnej ze stron (wewnętrznej bądź zewnętrznej). Znajduje zastosowanie głównie na szybach wystawowych np. za którymi znajdują ubrania które mogą się odbarwić, wystawy, sklepy z drogim sprzętem. Zabezpieczenie szyby tego rodzaju folią stanowi niewielki koszt w porównaniu zyskiem niesionym na obniżeniu zużycia energii pobieranej przez klimatyzację. Polecane zwłaszcza na okna wystawowe.

Tags: folia UV | witryny | przyciemnianie

Strony internetowe

Podstawowym profilem naszej działalności są strony internetowe. Dlaczego nasze projekty są wyjątkowe? Oto kilka powodów:
1) Ddbamy o unikalnoć naszych projektów graficznych.
2) Nasze ceny są nisze ni konkurencyjnych firm, poniewa tworzymy je sami, nie zlecamy prac na zewnątrz!
3) Nasze strony oparte są na nowoczesnych rozwiązaniach a zarazem są atwe w nawigowaniu, dzięki czemu są przejrzyste i intuicyjne.
4) Odznaczają się wysokim stopniem bezpieczestwa.
5) Perfekcyjną optymalizacją SEO Strony internetowe

Tags: strony www | sklep internetowy | pozycjonowanie

Gadżety reklamowe

Oferujemy gadżety reklamowe z dowolnym grawerem lub nadrukiem GRATIS:

– kubki

– breloki

– parasole

– pamięć usb

– smycze

– odzież

– długopisy

– itp

Tags: gadżety reklamowe | długopisy | kubki

Długopisy reklamowe

Oferujemy Państwu szeroki wybór długopisów reklamowych wykonanych w całości z metalu. Długopisy metalowe charakteryzują się przede wszystkim elegancją i stylem. W naszej ofercie mamy szeroki wybór modeli o gustownych eleganckich kształtach w wielu kolorach do wyboru.
W przypadku długopisów wykonanych z metalu istniej niepowtarzalna możliwość wykonania gustownego znakowania w formie grawera. Niektóre z modeli znajdujące się w naszym asortymencie ozdobione są za pomocą eleganckich żłobień lub srebrnych pierścieni. Wybrane długopisy posiadają ciekawą fakturę lakieru zewnętrznego lub są wyposażone w gumki antypoślizgowe w dolnej części korpusu.

Długopisy plastikowe – w naszej ofercie mogą Państwo znaleźć duży wybór długopisów reklamowych wykonanych ze sztucznego tworzywa. Długopisy plastikowe mają ciekawe często fantazyjne kształty oraz szeroką gamę kolorystyczną, z której z łatwością można wybrać swój typ. Istnieje także przy konkretnych modelach możliwość dopasowania koloru korpusu i klipu indywidualnie według własnych kolorów zgodnych ze standardowym wzornikiem panton. Można w ten sposób stworzyć niepowtarzalny projekt charakterystyczny i współgrający z barwami firmowymi. W naszym asortymencie są również modele w charakterze transparentnym, frozen czy jedwabiste w dotyku soft.

Proponujemy także zestawy dla wymagających, w skład których wchodzi standardowo długopis lub w zależności od zestawu ołówek automatyczny, pióro kulowe lub ze stalówką. Zestawy mogą być dodatkowo pakowane w eleganckie etui dostępne w kilku wzorach i kolorach.

Tags: gadżety reklamowe | długopisy | metalowe

Stoiska reklamowe i elementy wystawiennicze

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji stojaków reklamowych oraz innych systemów prezentacji i informacji wizualnej. W naszym asortymencie są ścianki reklamowe i roll-baner / roll-up.
W naszej ofercie znajdują się ponadto:
– roll up (jedno i dwu stronne) o różnej szerokości
– ścianki reklamowe
– stoiska degustacyjne
– roll up z wydrukiem na polipropylenie
– kompleksowe systemy wystawiennicze
– ścianki łamane
– stojaki na ulotki
– ścianki wystawiennicze

Gwarantujemy konkurencyjną cene oraz najwyższą jakość oferowanych produktów.

Stojaki reklamowe – potykacze

Prosta konstrukcja wykonana z trwałego materiału typu PCV, aluminium, stal pozwala na umiejscowienie stojaka wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Stojaki reklamowe można uzupełnić o elementy ze szkła akrylowego np. podajnik ulotek lub próbek produktów.
Według życzenia klienta tworzymy różne kształty, wielkości i kolory stojaków reklamowych potrzebnych do wizualizacji wewnętrznych i zewnętrznych.
Wydruk w jakości fotograficznej spełni oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców.

Tags: rollup | statyw | stojak

Kasetony i litery 3D

Na indywidualne zamówienie wykonamy dla Państwa:
– kasetony
– litery przestrzenne
Nasze kasetony są najwyższej obecnie jakości na rynku, a przy tym w bardzo konkurencyjnych cenach. Tworzymy również kasetony nietypowe na indywidualne zlecenie.
Profile naszych kasetonów są najnowszej technologii, co wpływa na ich wytrzymałość oraz estetyczny wygląd ponieważ są płaskie a nie faliste.

Kasetony tłoczone
Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym wykonane w technologii tłoczenia próżniowego. Dzięki połączeniu aluminium i szkła akrylowego tzw. plexi uzyskano efekt trwałego, a jednocześnie estetycznego nośnika reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych. Kasetony tłoczone dostępne są w standardowych wymiarach oraz na specjalne życzenie klienta. Występują one w wersjach jednostronnych, dwustronnych, pionowych, poziomych, podwieszanych na łańcuszkach. Grafikę reklamową nanosimy w tradycyjny sposób tzn. za pomocą folii samoprzylepnej oraz metodą sitodrukową. Rama kasetonów lakierowana piecowo na kolor  j. szary  (RAL 7035) lub czarny  (na zamówienie również inne kolory).

Kasetony eliptyczne
Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym wykonane w prosty sposób a jednocześnie dający efekt bardzo ciekawego i estetycznego nośnika. Dzięki zastosowaniu kształtu eliptycznego płyty czołowe wykonane z plexi są płaskie co daje duże możliwości w nanoszeniu grafiki.
Wersja stojąca kasetonu eliptycznego jest prostym i lekkim pylonem wewnętrznym. Specjalna konstrukcja podstawy zabezpiecza kaseton przed przewróceniem.
Nowością jest sposób pakowania kasetonów. Każdy kaseton pakowany jest w karton w częściach, tj. osobno: rama, płyty czołowe, pokrywy zamykające. Części składa się wg. instrukcji w bardzo prosty i łatwy sposób.

Kasetony płaskie
Nośniki reklam z podświetleniem wewnętrznym. Profil AL – szerokość 14 cm, płyty czołowe – płaska plexi mleczna grubości 3 mm, narożniki kasetonu proste. Możliwe wersje dwustronne, jednostronne, pionowe i poziome. W kasetonach jednostronnych jednostronnych z tyłu montowana jest blacha ocynkowana grubości 0,8 mm. Oświetlenie: świetlówki standardowe, osprzęt importowany, moc . 100 W / m2.

Kasetony wewnętrzne
Bardzo estetyczne lekkie kasetony wewnętrzne wykonane z tworzywa.
Lico: Płyta mleczna błyszcząca pod grafikę z folii samoprzylepnej lub z nadrukiem wg projektu uzgodnionego z klientem.
Mocowanie: listwa Al. lakierowana na kolor j. szary z łańcuszkami o dł 50 cm., boki frezowane z PCV w kolorze j. szarym.

Kasetony OWZ
Kasetony reklamowe wewnętrzne podświetlane wykonane z ramy aluminiowej i ramek zatrzaskowych OWZ umożliwiających szybką i łatwą wymianę plakatu, całość lakierowana na kolor j. szary (RAL 7035). Dostępne są kasetony w wersji jednostronnej z tylną ścianą wykonaną z blachy ocynkowanej lub dwustronnej z łańcuszkami do podwieszania. Jest to wielce uniwersalny produkt ze względu na swoją funkcjonalność oraz trwałość. Szczególnie polecany dla firm, w których występują częste zmiany promowanych produktów. Kaseton można uzupełnić o elementy z plexi np. podajnik do ulotek lub próbek produktów.

Kasetony z dibondu
Kasetony reklamowe z Dibonu są bardzo elegancką a zarazem bardzo dobrze widoczną formą reklamy świetlnej. Dibond jest połączeniem aluminium i tworzywa sztucznego, który dzięki swoim właściwością jest materiałem wytrzymałym, sztywnym oraz bardzo estetycznym idealnym dla wymagających klientów. Reklama oraz znaki graficzne wykonywane są za pomocą frezowania i wklejania odpowiedniego koloru plexi. Oto niektóre wykonywane przez nas kasetony.

Litery przestrzenne – podświetlane diodami LED
To reklama 3D wykonana w formie przestrzennych napisów lub logotypów podświetlanych wewnętrznie diodami LED. Litery przestrzenne wykonywane są z taśmy aluminiowej, na czoło stosujemy plexi a na tył PCV. Taśma aluminiowa występuje w 10 różnych kolorach oraz 6 wysokościach. Najczęściej jest to wysokość 12 cm.
Specjalna budowa taśmy pozwala na trwałe połączenie z PMMA (plexi) i zapobieganie przedostawania się zanieczyszczeń do wewnątrz reklamy. Kolor taśmy uzyskiwany jest dzięki lakierowaniu trwałą farbą poliestrową lub poliamidową.

Tags: kasetony | potykacze | tablice

Witryny – oklejanie OWV (One Way Vision)

Reklama na witrynie to doskonała, darmowa powierzchnia reklamowa. Oklejanie witryn folią ma za zadanie:
– przyciągnięcie klienta
– zaprezentowania firmy
– wyróżnienie się spośród innych, sąsiadujących firm
Zaprojektowanie reklamy tak by spełniała te wszystkie założenia pozwoli na wywarcie pozytywnego efektu na potencjalnych klientach.

Poponujemy kilka metod oklejania witryn sklepowych:
– folia wycinana (napisy, loga)
– folia drukowana fotograficzna (solwentowa)
– folia drukowana dziurkowana (One Way Vision)
– folia wycinana imitująca szlifowane szkło.

Przygotowywujemy Państwu wizualizacje dzięki której będzie można zobaczyć jak reklama na szybach współgra z otoczeniem.

Tags: witryna | folia OWV | dziurkowana